Únor 2010

Abeey Dawn taška

26. února 2010 v 17:36
kráásná nová taška abbey dawn


Německé Bravo

26. února 2010 v 17:34
Německé Bravo věnovalo Avril-Alici stránku
povedlo se to xD

Blendy s Avril

26. února 2010 v 12:48

Máme tu fotky z premiery v Londýně

26. února 2010 v 12:04
Avril byla včera v Londýne na premieře Alice in Wonderlan a tady máte fotečky .. :) velké fotky najdete TADY


Avril podpisy

25. února 2010 v 14:02

Fotky z ANNO 2009

25. února 2010 v 11:05
TADY (stačí kliknout) máte pár fotek jak zpíva Ewa s Denisem ..

Ewička Farna :)

25. února 2010 v 10:57
Máte tu novou rubriku Ewa Farna
fotečky nejdete ZDE :)
životopis najdete ZDE


Ewa Farna

25. února 2010 v 10:53
Ewa Farna je mladá talentovaná rocková zpěvačka, která po své debutové desce ,,Měls mě vůbec rád" přišla s druhým albem ,,Ticho", které pokřtila Lucie Bílá a třetím albem "Virtuální".

Ewa se narodila 12. srpna 1993 v Třinci, žije nedaleko Třince ve Vendryni, má dva mladší sourozence, bratra Adama (*1995) a sestru Magdalénu (*2006).

Singl Měls mě vůbec rád na stejnojmenou desku Ewa nazpívala ve svých 12 letech. Deska se krátce po vydání stala velmi oblíbenou, za Ewino proražení do showbyzbysu může její prooducent Lešek Wronka, který ji objevil. V létě 2007 Ewa relaxovala prací, což je, jak sama tvrdí, její nejoblíbenější činnost. Se svojí kapelou odehrála na desítky koncertů a festivalů, s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila kolekci fotek na promo svého "Ticha" a "Virtuální" a ke každé své české desce natočí polskou verzi Universal Poland; v Polsku je Ewa stále úspěšnější, dá se říct že více než u nás.

Ewa Farna toho za svoji nedlouhou kariéru stíhla opravdu hodně. Její první deska "Měls mě vůbec rád" se stala "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" v anketě Deska roku Allinaz 2006 , loni v červnu převzala od Universal Music platinovou desku za prodej více než 25.000 nosičů. Vyhrála titul "Objev roku Českého slavíka 2006", "Objev Ro(c)ku" časopisu Rock & Pop, "Objev rocku" hudební televizní stanice Óčko, "Nejlepší zpěvačka" v dětské anketě Jetix Awards, třetí misto v Českém slavíku, atd.

Všechny tyto zkušenosti, především koncerty a kontakt s publikem se "podepsaly" na jejím druhém albu. Deska v žádném případě není tichá, jak napovídá její název vybraný podle ústředního singlu Ticho. O to se spolu s Ewou postaral tým producentů Lešek Wronka s hudebním producentem Danem Hádlem a muzikanti z Ewiny kapely. Album "Ticho"obsahuje 14 písní (CD vyšlo už i v polsku - pod názvem Cicho) od českých autorů Leška Wronky, Honzy Ponocného, kytaristy Ewy - Marka Trana a publishingu, textově se na albu podíleli osvědčení autoři z Ewina debutu Jana Rolincová-Hádlová, Petra Cvrkalová, Petr Šiška a také Ewa, která se autorsky podepsala na 4 textech. Na své si přijdou jak Ewini vrstevníci, náctiletí, tak starší publikum. Vokály si Ewa nazpívala na obě právě dotočené desky sama.

Od svého prvního koncertu v Třinci 16. března 2007 do konce roku stihla Ewa odehrát přes 50 koncertů v Čechách, na Slovensku a v Polsku a stihne obsolvovat turné s Lucií Bílou, kde se Ewa s mini koncertní verzí objeví jako host. "Obdivuju její zpěv a pracovitost. Je to pro mne splnění si dávného snu", říká Ewa o nabídce Lucie Bílé. Má za sebou první velké turné, vydala CD a DVD Blíž ke hvězdám live, objevila se v seriálu Ošklivka Katka a v polském seriálu "Hela w opalach". Vystoupila jako předskokanka na turné skupiny No Name a s fotografem Ondřejem Pýchou nafotila vlastní kalendář Ewa Farna 2009.

V červnu 2009 se Ewě podařil úspěch, který nikdo nečekal - má nejlepší album v Polsku. Na celosvětově známém prestižním festivalu v polském Opole získala Ewa hned dvě nominace - Album roku a Hit roku. V soutěži o nejlepší Album roku Ewa vyhrála se svým druhým polským albem Cicho (V ČR vyšlo pod názvem Ticho). Konkurence byla velká. Tímto vítězstvím se Ewě pomalu, ale jistě otvírá cesta k evropské kariéře - velikost polského trhu není právě zanedbatelná.

Na podzim roku 2009 (26.října) Ewě vyšla třetí česká deska s názvem Virtuální. Text k úspěšnému hlavnímu singlu Toužím si složila zpěvačka sama. Stejně jak tomu bylo i u druhé desky Ticho, tak i na tu třetí si složila několik písní úplně sama. Po vydání desky následovalo velké koncertní turné po Česku, Polsku a Slovensku, nazvané "Buď virtuální na Ewa tour 2009/2010". K deske Virtuální natočila Ewa videoklipy "Toužím" a "Ty jsi král" - píseň jako vzpomímnka na Michaela Jacksona. Koncem roku 2009 Ewa vydala svůj už druhý kalendář, Ewa Farna 2009. Fotografoval opět Ondřej Pýcha.

V roce 2009 se stává Ewa Farna vítězkou ve slovenské soutěži Musiq1 Awards 2009 v kategorii Zpěvačka a zároveň už podruhé získává titul Třetí Česká Slavice, v anketě Český Slavík Mattoni 2009.


česká celebrita

25. února 2010 v 10:44
ahoj .. dneska jsem vám sem dala něco o Avril. Ale o Avril nemám bohužel takový přísun informací ...
Takže jsem si řekla že musím udělat novou rubriku o nějaké české celebritě jako třeba o Ewě Farne nebo někom ze super star atd.
Rozhodla jsem se tedy že udělám rubriku a Ewě Farne sice jí moc nemusím ale taky dcl dobře zpívá :) xD
První článek už připravuju :)
Hezký den MyAvrilLavigneMy


TOP 100 songů

25. února 2010 v 8:58
sice je tohle strší zpráva ale apson něco xD je to ještě z prosince 2009 ale newa


Top 100 songů

Stránka Top40.about.com zveřejnila seznam nejlepších 100 písní 21. století, neboli od roku 2 000 doteď ;) A myslíte si, že se v TOP 100 umístila i Avril? Samozřejmě! A dokonce na krásném 11. místě s jejím prvním singlem Complicated ♥ který celých 11 týdnů obsazoval vrcholky všech hitparád :) Na prvních deseti místech se umístila např. Britney Spears, Pink, U2 nebo Kelly Clarkson ;) Gratuluju, Av! ;)