Alice

9. února 2010 v 16:07

Alice!!!!!!!!!WOOOOOOOOOOW! Nový singl k filmu Alenka v říši divů je na světě! ♥ Píseň Alice měla vyjít až 4. února, ale naštěstí pro nás nedočkavce se na oficiálním MySpace Avril objevil již teď a musím říct, že se mi moc líbí a k filmu se jistě naprosto hodí :)
Kromě toho pro vás mám i mnoho nových fotek. Nahoře jste si jistě všimli obrázku, který bude na obalu singlu Alice ♥
Dále se objevily fotky z photoshootu pro nový song, bohužel ještě nic moc kvalita, ale fotky jsou nádherné :)
A jako poslední je mnoho nových paparazzi fotek z natáčení klipu pro nový singl Alice ;) Užijte si je ♥ Jinak si můžete všimnout, že má Avril u loktu nové tetování "Abbey Dawn" :)

Avril byla před pár dny v rádiu v pořadu Ryana Seacresta ;) Udělala s ním delší rozhovor o svém novém albu, které by podle jejich slov mělo vyjít někdy v červnu a nový singl v květnu, tak snad už se konečně dočkáme :) Dále mluvila o Abbey
Dawn apod. Na fotky ze studia se můžete podívat níže a rozhovor si poslechněte tady.
Tak! Konečně známe přesné datum vydání písně Alice Underground, kterou Avril nazpívala k filmu Alenka v říši divů :) Takže....již 4. února bude nový song zveřejněn pomocí MySpace ;)

Dále pro Vás mám nějaké nové fotky. Jednu z Las Vegas, kde byla Av toto pondělí a nechala se vyfotit se svými fanoušky. Dalších několik fotek je z photoshootu pro Canon a jsou ve skvělé kvalitě! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.