Nová zpráva + foto

10. února 2010 v 12:38
Nová zpráva & fotky

Avril nám, fanouškům, poslala zprávu ohledně její spolupráce s Timem Burtonem ;) (překlad není v určitých částech doslovný, takže pokud je tam nějaká chyba, tak se omlouvám, překládala jsem to narychlo ;))

"Ahoj všichni!

Chtěla jsem se s vámi jen podělit o to, co se kolem mě teď děje. Jsem tak nadšená! Jsem velmi šťastná, že jsem součástí nového filmu Tima Burtona Alenka v říši divů.

Všechno to začalo tak, když jsem navrhovala Abbey Dawn s motivy Alenky v říši divů. Pracovala jsem v dílnách Disney, abych vymyslela návrhy z filmu pro vytváření mé kolekce. Ten film mě opravdu inspiroval, takže jsem se zeptala společnosti Disney, jestli by nechtěli, abych pro ně napsala úvodní píseň k filmu. Doneslo se to k Timovi a on souhlasil.

Byla jsem tak překvapená, když jsem se dozvěděla ty novinky! Hned jsem sedla k pianu a napsala píseň. Chtěla jsem přijít s něčím, co by vystihlo atmosféru toho filmu. Myslím si, že piáno dodává písni dramatičnost.
Setkala jsem se s Timem Burtonem a on mi přehrál pár scén z filmu. Dokončila jsem píseň a mu se opravdu líbila a řekl mi, že ji chce dát do filmu jako úvodní píseň a k závěrečným titulkům. OMG to je tak skvělé! Hehe. Disney to chce použít také při propagaci filmu, takže jsem nahrála videoklip. Byla to zábava!!!

Práce na tomto projektu byla opravdu dárkem z nebes! Byla to opravdu skvělá zkušenost a navíc byl Tim Burton velmi příjemný. On je prostě fajn. Jsem tak vděčná za tuto příležitost...a už se nemůžu dočkat až uvidím celý film!!!!

S láskou,
Avril xo"

Včera byla Avril se svou kamarádkou Jamie na nákupech v Los Angeles. Paparazzi nám to samozřejmě zaznamenali pomocí fotoaparátu, takže se můžeme pokochat novými fotečkami :) Avril je sice celá v černém, ale sluší jí to a dokonce si zopakovala staré časy a vzala si jako doplněk kravatu ;)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.