Prosinec 2010

O songu What The Hell

31. prosince 2010 v 12:46 | Ella
•Písničku What the Hell pomohl napsat Max Martin.
Je to píseň o hodné holce, která jde na divoký flám, zůstane venku dlouho do noci, vyměňuje kluky a vyžaduje psychologickou pomstu.
Píseň začíná drze ('All I want is to mess around' - Všechno, co chci, je se jen tak flákat kolem) a rychle se změní v nemravnost: 'I am messing with your head/When I'm messing with you in bed' - Hraju si s tvou hlavou/Když se s tebou mažu v posteli.
Hudba jednoduše patří k Avriliným nejchytlavějším. :)
gjgjfg•Opravdu si myslím že se Avril tenhle song moc povedl. ;) pořád si ho musím zpívat a broukat :).

Ohodnocení What The Hell v časopise Rolling Stone

31. prosince 2010 v 12:41 | Ella
A je tu první článek od rekonstrukce blogu.
Je to o Avril a jejím novým songem What The Hell (opravdu se jí ten song povedl) :).


Svril
Avril a její nový song What The Hell se objevila na stránkách amerického časopisu Rolling Stones, protože někdo z reportéru si poslechl song a dal mu dokonce 3 a půl hvězdičky z 5. Takže je to velký úspěch. :)

úspěch

Rekonstrukce blogu od začátku

29. prosince 2010 v 19:03 | Ella |  Blog
Moc se omlouvám svým affs. Asi už žádná nemám ... Ale tento blog jsem vůbec nenavštěvovala a chtěla bych udělat rekonstrukci celého blogu. Takže doufám že se ke svým affs vrátím a vůbec k celému blogu. :) Mooc děkuji a doufám, že se najdou i nová affs. Mám ted ještě jeden nový blog o  módě a celebritách. Byla bych moc ráda kdyby se tento blog opět podařilo obnovit. Nebyla jsem tu od 2.května takže se docela stydím :D a nevím vůbec jak se mám omluvit. Opravdu bych byla ráda aby jste mi prominuli a blog byl jako dřív. Tento blog se bude opět věnovat Avril Lavigne a možná trochu Allyse Milano. Děkuji a ještě jednou se Vám a i celému blogu a Affs omlouvám.
             
                                                                                         MyAvrilLavigneMy