Leden 2011

I love Avril ♥

30. ledna 2011 v 19:57 | Ella |  Me
Ooo bože :)* Já tu Avril miluju ♥ Já si nemůžu pomoct :D :)
Když tak poslouchám její písničky (hity), který znám už nazpamět. :D Ale jsou prostě nejlepší :)*
Já jsem blázen, já vím:D

Nejlepší jsou stejně ty starý písničky :)

Třeba tady je zrovna jeden z jejích moc povedených :P :)


Photo month 0.2

30. ledna 2011 v 18:42 | Ella |  Blog
Taaak bude tu nový mesíc únor a ještě nemám fotku měsíce... :( Takže mě prosím pomožtě vybrat ..
Mám jen dvě fotky, ale mě osobně se velice líběj :)* Tak prosím každý kdo tu bude tak napiště do komentářů, která fotka se Vám líbí. Děkuji :) no a tady máte fotky :)

První je What the Hell a druhá fotka je z dob TBDT. Mě se hrozně líbí, tak jsem jí sem dala. :) Hlasujte prosím !! :)*

photo month

Nejvíce-sledovaná videa v tomto týdnu-žebříčky YouTube

30. ledna 2011 v 18:07 | Ella
Mám pro Vás žebříček, ve kterém se Avril objevila na sedmém místě. :) Jsem velice ráda ♥
Byla bych ráda kdyby byla Avril ještě víš :) Ale myslím, že i toto jo dost dobré :P Můžete se na ně i podívat ;)

 -> 9 090 990 shlédnutí
-> 6 722 408 shlédnutí
3. Bear Fight!!
-> 4 717 073 shlédnutí
4. P!nk - F**kin' Perfect
-> 4 161 007 shlédnutí
-> 3 749 237shlédnutí
7. Avril Lavigne - What The Hell
-> 4 475 043 shlédnutí
what the hell
↓VÍCE SONGŮ ↓

Hodnocení blogu-Nicolle_♥

30. ledna 2011 v 18:01 | Ella |  Blog
Musím říct, že mě velice potěšilo, že se můj blog líbí Nikče(moje kamarádka). Doporučuji se podívat na její blog a dát si taky ohodnotit Váš blog :). Mě osobně se taky velice líbí. :)

No niic dám sem to hodnocení: :)


Hodnocení blogu // myavrillavignemy.blog.cz

Články : Tvůj blog je o Avril♥ což se mi velice líbíí :D. Na Tvůj blog chodím velice ráda, už proto že jsi moje aff, ale taky proto že si vždycky najdeš nový a nový informace o Avril, takže se vždycky do tvejch článků začtu, a už ani nemusim chodit na jiný blogy o ní, všechno se totiž dočtu tady na tvym, a jsem s tvýma článkama dost spokojená:) (10/10)
Desing : Ehhm :D tak i když jsi ho nedělala ty, stejně se spojenej s Tvým blogem, takže za desing dávám (8/10)
Návštěvnost : Ikdyž jsem řekla, že tohle hodnotit nebudu, u tebe musím. Máš totiž krásnou návštěvnost ! Je vidět že ostatní Tvůj blog baví a rádi na něj chodí - stejně jako já. Takže klobouk dolů:) (9/10)

Shrnutí : Tvůj blog je prostě celkově pěknej.:) Takže hodnocení : 27/30 bodů. Takže teda taky přeju hodně štěstí do blogování:)

Avril nové rozhovory s E! NOVINKY & web chat - 29. 01. 2011

30. ledna 2011 v 11:12 | Ella
Včera jste mohli dávat Avril otázky TADY.
Já tady mám pro vás dvě videa. První je pro E!News a druhé je jak Avril odpovídá fanoškům na chatu. :)Slibovaná fotka :)

29. ledna 2011 v 19:59 | Ella |  Me
Taak jak jsem řekla, že sem dám fotku toho růžovýho pramínku, tak jsou tady :D Jako nic moc kvalita, jsou dvě a každá jinak upravená.. pak je jedna jenom ten jeden růžovej pramínek :)


já

Today on SKI :)

29. ledna 2011 v 18:58 | Ella |  Me
Dneska jsem byla asik po 1000x na sjezdovce tady u nás v Hlinsku :D Byla jsem s Terkou (Její blog), mojí kamoškou. :) Naposledy jsme spolu byli minulej rok :D
Jako musím říct, že takovýhle kraviny jsem dlouho nezažila :D
Sjezdovku mám od baráku asi 10minut chůze, ale já si jedu jako.. :D autem s Terkou :D
Den se nám vyvedl, když jsme odjížděli tak Terky taťka zapadnul .. :D taakže jsme ho museli tlačit (hrůza) Ale jinak faaajn :D
Jezdím už třetím rokem na snowboardu a myslím, že dneska my to šlo :D Já jkao sice moc nedělám zatáčky, ale sjedu to aniž bych spadla :D :)
Dneska se musím pochvílit, sjela jsem i tu nejprudší sjezdovku bez spadnutí :D ale taaak faajn :D
sjezdovka Hlinsko

Moje nové vlasy :P

29. ledna 2011 v 12:40 | Ella |  Me
Aaaa konečně jsem se dočkala ! :D mám růžovej pramínek jako AVRIL ♥♥ Fotooo tu snad dneska bude :D :)

Nový rozhovor s Spencer Hill z '' What the Hell''

29. ledna 2011 v 10:30 | Ella
Mám pro Vás nový exklusivní rozhovor s nádherným chlapíkem Spencerem Hillem, který hraje ve videoklipu What the Hell přítele Avril. Jak všichni víme, v podstatě jí celou dobu hodí, protože ona prostě potřebuje být "little crazy"... :) Užijte si rozhovor, je úžasný!

Setkal jsi se s Avril Lavigne před natáčením klipu What the Hell? A jak jsi se vlastně dostal k roli v tom klipu?
Spencer: S Avril jsem se nikdy před natáčením nesetkal, ale máme spoustu společných přátel. S potěšením jsem zjistil, že Avril je absolutní miláček a zažili jsme spolu za těch pár dní natáčení skvělý čas.
Co se týče role v klipu, tak tu jsem dostal tak jako většinu pracovních míst v tomto průmyslu. Šel jsem na konkurz k videoklipu. Pak mi v noci před začátkem natáčení zavolal můj agent a řekl mi, že o mě mají zájem. Bylo to trochu neobvyklé, že jsem další ráno stále nevěděl, jestli si mě na tu práci teda najmou nebo ne. Pak jsem ale obdržel telefonát a dozvěděl se, že by se se mnou Avril ráda sešla na místě, kde zrovna ten den natáčeli. Měli tam už zúžený okruh chlapíků a už se pomalu blížili ke konečnému rozhodnutí. Přišel jsem na plac, setkal se s Avril a ona to skončila s tím, že jsem se jí myslím líbil nejvíc!

Natáčelo se tři dny, je to tak? Řekni nám něco více o natáčení. Byla to zábava, nuda nebo únavné? Bylo natáčení snadné nebo těžké?
Spencer: Poté, co se rozhodli, že já budu ten kluk pro video, šel jsem rovnou do šatny a začalo se natáčet téměř okamžitě poté. Měli jsme na to zhruba ty tři dny (tak, jako to má většina hudebních videoklipů), ale byla tam úžasná parta a čas tam ubíhal docela rychle. Všichni jsme znali ten super chytlavý song a tak jste mohli vidět při práci spoustu vzrušených lidí, co si užili zábavu a také jsme všichni brali na vědomí, že Avril je jedna z prvních umělců, co budou mít videoklip ve 3D, což natáčení také dělalo speciální.

 ↓ Dále  ↓

Harajuku_girl setkání s Avril

29. ledna 2011 v 10:27 | Ella
Jak víme, Avril se momentálně nachází v Tokyu, kde propaguje nový singl What the Hell a album Goodbye Lullaby. Jedna z fanynek, která si na netu říká Harajuku_girl, jí potkala a tak tu pro Vás mám stručný popis jejich setkání + Avrilin podpis, který fanynka obstarala pro fanstránku AvrilBandaids.
"Avril je teď v Tokyu a tak jsem jí dneska hledala půlku dne. Pak jsem jí konečně našla!! A tak jsem se jí zeptala, jestli by mi mohla dát nějakou zprávu pro fanoušky na AvrilBandaids. Ale když jsem jí spatřila, byla jsem TAK nervózní, že moje angličtina byla v čudu. Nerozuměla tomu, co jsem jí řekla. Nedokázala jsem jí říct, co jsem chtěla, ale její brácha Matt byl schopný mi porozumět. Jinak Avril je velmi velmi milá!! Děkuju Avril, jejímu bráchovi a jejímu štábu!!"
Zde je podpis, který fanynka získala: