Avril pro časopis Pop Eater

1. ledna 2011 v 17:56 | Ella
Nový rozhovor s Avril pro Pop Eater. Dozvídáme se například něco o novém turné či kdy vyjde třetí parfém. Zajímavé čtení!

Avril Lavigne se chystá na debut singlu 'What the Hell' na akci 'Dick Clark's New Year's Rockin' Eve With Ryan Seacrest' - vystoupení na této akci pro Avril znamená začátek roku, kdy bude tato kanadská rockerka velmi vidět. Nedávno oslavila Vánoce s přítelem Brody Jennerem a rodinou Kardashianů.
"What the Hell je opravdu zábavný, pozitivní párty song, takže se jeho debut skvěle hodil na akci New Year's Rockin' Eve," řekla pro PopEater.

"Píseň mi více připomíná nějakou mojí starou pop rockovou tvorbu," dodala Lavigne, jejíž čtvrté studiové album nazvané 'Goodbye Lullaby' bude do světa vypuštěno 8. března. Na ostatních albech, která jsem dosud vydala, najdete songy, které jsou skoro všude. • Nahrávání alba 'Goodbye Lullaby' trvalo dva a půl roku a vydání bylo několikrát odloženo.
"Před čtyřmi lety jsem vydala svoje poslední album a to vypadá jako věčnost. Ale dva roky z toho jsem strávila cestováním po celém světě a propagováním toho alba," připomíná. "Už se celá chvěju na to, až se tam dostanu znovu. Bude světové turné, na kterém budu propagovat nové album v příštím roce."
A kdy přesně začne? "Je příliš brzy na to, abych to mohla říct."
Podnikatelská bavička má také svou novou vůni na cestě. Rozhodla se vydat jí po úspěšnosti dvou předchozích pargémů - Black Star a Forbidden Rose. Říká, že se na trh dostane v srpnu a že k tomu právě natáčení reklamu.
Pak je tu také její rozrůstající se značka Abbey Dawn. Ta je nyní k dispozici ve více než 50ti zemích světa prostřednictvím stránky abbeydawn.com.
Plus Avril pokračuje v práci na svojí charitativní nadaci, díky níc letos zahájila pomoc mladým lidem, kteří žijí s vážnou nemocí či postižením. I přes svůj hektický denní program je prý otevřená pro další práci ve filmu.
A samozřejmě je v jejím životě i muž - Brody, jehož jméno si v létě nechala vytetovat. Prý aby spolu byli i nadále šťastní.
Jak zvládá všechno najednou? "Je to všechno o udržování rovnováhy," tvrdí Avril. "Tvrdě pracuju a také hraju naplno.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.