Únor 2011

Budu mít tričko WTH

27. února 2011 v 17:58 | Ella |  Me
AAaa konečně jsem se odhodlala a napsala objednávku na Abbeydawn.com :D ještě ale nevím, jesli mám nebo nemám :D ale asii jo :) já se tak těším.. jináák bude to tohle tričko :)*
Takový má na sobě Avril-klip What the Hell :) a já ho budu mít taky.. a boože já tomu nemůžu uvěřit ;) a možná si ještě koupím i ten set, jak je tam CD, ještě jedno CD s 4 písničkama navíc :D a s trsátkem Avril ;)

Avril přijíždějící na "Goodbye Lullaby" promo koncert v Hong Kongu

27. února 2011 v 17:17 | Ella
Mám tady fotky, sice jsou z 24.2.2011 ale nevadí, dávám je sem hlavné kvůli tomu autu ! :) je krásná a nevím jestli je přímo pto Goodbye Lullaby, ale mě to tak přijde ;) protože má na obalo alba takové podobné kytičky :D ;)
Je to prostě úžasné..

Oficiální loga Goodbye Lullaby a WTH

27. února 2011 v 17:13 | Ella
Na internetu se objeviloa oficiální logoa GL a WTH ;) čekala jsem víc, ale já s tím nic neudělám. :) no nejsou tak hrozné, ale mohli by k tomu udělat i fonty ;) abycg si z toho mohla udělat menu ;) :P

Nový desing by me

27. února 2011 v 17:07 | Ella |  Blog
Taak jse zkoušela jen tak si hrát :D docela se mi ten design líbí ;) měla jsem předtím také svůj a ted taky ;) až se mi tenhle přestane líbit, mám objednanej od kamarádky, tak ho sem dám ;) moc se jí povedl ;) doporučuji..:)

Chce to změnu !

26. února 2011 v 21:35 | Ella |  Blog
Jak Vám napoví nadpis, ráda bych na blogu udělala nějakou změnu, ale ráda bych velkou :D s rubrikou AVRIL LAVIGNE jsem spokojená, to bych celkem nechala, ale ten zbytek je katastrofální .. to menu a celkové je ten můj blog takovej neudržovanej !! Když se kouknu na jiné blogy mám ohromnou radost, že se někomu vede takhle ten jeho blog mít krásný. Má velikou návštěvnost a lidi jeho blog baví, ale ten můj nblog je prostě hroznej! Blog mě baví, v žádném případě ho nechci zrušit, ale ta změna be chtěla !!! tak mě prosím někdo porad'te co mám udělat nového ??? ... Já sama opravdu nevím. :(


Akustické WTH

26. února 2011 v 21:15 | Ella
Taak tady Vám dávám akustické What the Hell. Není celé, ale myslím, že normální je hezčí ;)

Že by nové logo ?!? ;)

26. února 2011 v 21:13 | Ella
Taak Avril má možná nové logo k albu Goodbye Lullaby. ;) tak tady je
Myslím, že je hezké ;)

Ochutnávka Goodbye Lullaby

25. února 2011 v 17:38 | Ella

Nové fotografie Deluxe Edition

25. února 2011 v 16:58 | Ella
Avrilin oficiální obchod má novou položku k zakoupení - Goodbye Lullaby v rozšířené verzi. Kromě samotného alba a DVD v novém obalu (nikoliv fotka, ale samotné vázání), na němž je napsaný krátký vzkaz od Avril, k albu patří i oficiální trsátko, kupón pro AbbeyDawn.com a mnoho dalšího! Můžete se na to podívat a případně si to objednat tady.

Goodbye Lullaby-všechny songy

25. února 2011 v 16:55 | Ella
Je tu ta největší novinka snad za celou dobu mého blogu! Pro nás fanoušky je sice na jednu stranu úžasná, ale mě je to velmi líto. Objevily se totiž předčasně všechny písně z alba Goodbye Lullaby. Oficiálně album vychází až za několik dní a tohle je samozřejmě nelegální... Je mi to líto vůči Avril. Vydrželi jsme čekat už TAK DLOUHO, tak proč to někteří sakra nevydrželi těch pár pitomých dní..? Ale už to tak prostě bývá, téměř vždycky se takovéto věci na internetu objeví ještě před oficiálním vydáním. Nejprve jsem to chtěla udělat stejně stejně jako Melissa z Avril-L.Org, která se tento únik rozhodla "ingorovat" a nedala na něj odkaz na svoje stránky. Já to tak neudělám - stejně byste si to všichni našli na jiných blogách či stránkách - ale stejně jako Melissa Vás prosím, abyste v žádném případně nepodporovali stahování Avriliných písní!! Jakékoliv odkazy na stažení v komentářích mažu. Podporujme Avril tím, že si budeme kupovat originální alba!
Jinak já jsem z toho alba prostě totálně unešená.. Tohle nejde popsat slovy :) Myslím, že my všichni zažíváme to samé - někteří to prožívají více, někteří možná méně.. Patřím k těm prvním :) Po čtyřech letech čekání je tohle prostě bomba!! Jsem z toho naměkko... :'-)
Mimochodem všechny texty jsem již přidala; na překlady se můžete těšit během několika dní.
UPDATE: 25. února již bylo vše z těch stránek odstraněno (s tím se ale dalo počítat!). Pokud se budete hodně snažit, tak je učitě najdete i na youtube, ale většina již byla také odstraněna....