Březen 2011

Konec

29. března 2011 v 16:21 | Ella
Je konec blogu.

Abbey Dawn už i u mě na blogu ;)

23. března 2011 v 7:15 | Ella |  Blog
Tak jak jsem tu už jednou psala, tak jsem se rozhodla udělat na mém blogu novou rubriku-Abbey Dawn. Tak tohle je jen začátek, ale postupně sem dodám všechny modely v nové kolekce, starou už sem dávat nebudu, protože je toho opravdu moc :D ;) Kdo by měl zájem si něco koupit zatím pouze z nové kolekce může na stránkách abbeydawn.com.
Starší kolekce jsou na stránkách avril-shop.cz. Nemám s tím zatím žádné zkušenosti, ale byla bych moc ráda, až bude tričko nebo mikina WTH na českém e-shopu. Tak a alespon malá ochutnávka trička WTH.


Photoshoot od Stefanie Keenan pro WWD časopis

22. března 2011 v 7:13 | Ella
Objevil se nový pohtoshoot Avril ;) je tam s tričkem WTH ;) )
Dlouho jsem na nějaký pěkná čekala, abych mohla udělat design, ale bud jsem už s nějakým photoshootem měla, nebo se mi nelíbil .. :( Ale tenhle je myslím moc pěkný ;) Taaak a já Vám ho sem dám a pokusím se co nejdřív udělat design nebo objednat od mojí kamarádky Marti (http://love-paramore-hayley.blog.cz/) :)


10 nejprodávánějších CD v ČR

19. března 2011 v 14:07 | Ella
Taakže, našla jsem 10 top CD v ČR, :D aaa myslíte, že je Avril na prvním místě ? :D taak Vás potěším-JE ;)♥ Taak a tady je je už žebříček a taky moje oblíbená skupina Nightwork se umístila na 3.místě ;) mimochodem CD Goodbye Lullaby už mám také objednané ;)

1. Avril Lavigne - Goodbye Lullaby novinka
2. R.E.M. - Collapse Into Now novinka
3. Nightwork - Tepláky aneb Kroky Františka Soukupa
4. Arakain - Homo Sapiens .. ? novinka
5. Jiří Shelinger - Čas 51:71:81
6. Kabát - Banditi di Praga
7. Hana Hegerová - Mlýnské kolo v srdci mém
8. Roxette - Charm School
9. Různí - Taneční liga 127 novinka
10. Rytmus - Kra

Avril zpívala Push a WTH živě

16. března 2011 v 18:33 | Ella
Avril včera zpívala What the Hell a Push na akci Jimmyho Kimmela. Jak Avril zpívá song Push živě jsem slyšela poprvé a jsem velice ráda, protože jsem si skladbu Push víc oblíbila ;) na CD Goodbye Lullabye se mi moc nelíbila, ale není tak špatná ;)
a ještě něco ;) byla bych moc ráda, kdyby už Avril prohlásila song Smile za singl. WTH jste slyšela myslím už hodněkrát, ale Push sem musím dát živě ;)dát příjemné poslouchání :)

Avril přijíždějící na Goodbye Lullaby Release Party v New Yorku

9. března 2011 v 18:29 | Ella
Včerejší noc patřila Avril :)Jak taky určitě víte, tak Avril taky včera vydala album Goodby Lullaby. Avril si tuto speciální chvíli užila se svou kapelou, s přátely, s taťkou, s Brodym a jeho nevlastní ségrou Kim Kardashian.
a já mám pro Vás mega moc fotek. ;)
Avril ty šaty ohromně slušely ♥

Akustické WTH a Tik Tok od Ke$hy

9. března 2011 v 8:32 | Ella
Už jsem tu jednou psala, že Avril už nazpívala akusticky WTH a Tik Tok od Ke$hy. WTH už jsem sem dala, ale Tik Tok ještě ne, protože nebyl k dispozici, ale musím říct, že jsem nadšená úplně nejvíc za poslední dobu, tohle se Avril víc povízt nemohlo. :D ;) ♥ Je to záznám který byl včera odvysílán na BBC rádiu a teď si to hned pusťte stojí to opravdu za to ;) ♥♥♥ Víc se jí to povézt opravdu nemohlo ;) ♥

Nejdřív Vám sem dám ještě to WTH akustiky a druhé video bude Tik Tok ♥Už dnes vydává Avril čtvrté album Goodbye Lullaby

8. března 2011 v 9:01 | Ella
Tak jsme se konečně dočkali :) Avril Lavigne konečně vydala svoje čtvrté řadové album ;) museli jsme si počkat hodně dlouho, ale stálo to za to ;) myslím, že Avril na sebe a na kapelu může být opravdu hrdá ;) Dnes 8.3.2011 Avril vydává svoje čtvrté album Goodbye Lullaby ;) Všechny písničky dnes budou oficálně na internetu a oficiálně si je budete moci koupit. :) Jsem opravdu velice ráda, že Avril toto album vydala, jsou v něm opravdu vydařené songy. What the Hell je singl, který se prokousal třeba v t-music chart až na 2.místo. :) Avril zbývá už jen jedno místo a bude jako před lety na prvních místech. ;) Takže během dneška sem budu přidávát různé články jak si Avril vede a když ne dnes tak zítra už něco k dispozici mít budete ;) :)

Avril z Twitteru

7. března 2011 v 7:43 | Ella
Tak tohle sem musím dát.. :) obvykle sem zprávy z Twitteru nedávám, ale tohle musím ;) Je vidět jak má Avril svojí rodinu ráda a opravdu jí na ní záleží ;) a druhá zpráva je jak je Avril nadšená, že její albim konečně vychází ;)
Taaakže napsala:

"Můj taťka právě přijel z Kanady, aby se mnou strávil tento týden. Je to pro mě tak důležitý úděl. Rodina je velmi důležitá. Jsem tak šťastná!"

"Jsem v New Yorku!!! Jsem tak nadšená, že tady moje albu vyjde už za 2 dny. Haha, to je šílené."
A tady ve fotka ještě když byla malá s rodiči ;)